METAMORFOZY – krótka historia p.Iwony ;)

👉Dziś gratulacje należą się jednej z moich pacjentek – p.Iwonie. 👈

W ciągu zaledwie 3 tygodni -2,5 kg samego tłuszczu. 👏🤗🤗Dodatkowo większa masa mięśni, poprawa zawartości białka i minerałów. A to wszystko bez wprowadzania dodatkowej aktywności fizycznej, tylko i wyłącznie dobrze dobrany i zbilansowany plan odżywiania.

Co więcej, po drodze były różne uroczystości rodzinne, a mimo to p.Iwona świetnie daje sobie radę!

Pracujesz nad sobą i swoim ciałem? To masz wyniki ;D

Przy okazji warto wspomnieć, dlaczego samo ważenie się to za mało. Jak widać na wykresach – różnica w samej masie ciała to 1,1 kg. A mimo to mamy aż 2,5 kg mniej tkanki tłuszczowej.
No właśnie, zwykła waga nie pokaże nam zmian w organizmie, patrząc tylko na cyferki na wyświetlaczu nie mamy dokładnej informacji. Dlatego diagnostyka składu ciała jest tak ważna i dlatego wykonuję ją moim pacjentom na każdej wizycie u mnie. W przypadku p.Iwony to 1,1 kg mniej to tak naprawdę -2,5 kg tłuszczu, + 0,7 kg mięśni, + 0,3 kg białka i minerałów i lepsze nawodnienie organizmu, czego nie ma na wykresie. Czyż nie brzmi dużo lepiej? ;);)

Jeszcze raz gratulacje! Jestem bardzo dumna, i z p.Iwony i z każdego mojego pacjenta. Dlatego, że postanowili zawalczyć o lepszych siebie. Ty też to zrób. Jesteś jedyną osobą w Twoim życiu, z którą na pewno zostaniesz aż do jego końca. Dbaj o siebie.📢📣📣📢

Koszyk