Cześć!

Jestem dyplomowaną dietetyczką. Specjalizuję się w profesjonalnym i kompleksowym leczeniu dietetycznym osób otyłych. Leczę żywieniowo otyłość oraz choroby współtowarzyszące.
 
Za mną 10 lat studiów na 4 różnych uczelniach, zarówno polskich jak i niemieckich, oraz niezliczona ilość szkoleń, warsztatów, sympozjów i konferencji. Ukończyłam studia I, II i III stopnia na kierunku dietetyka. Jestem stypendystką zagranicznych projektów, które umożliwiły mi w trakcie studiów magisterskich wyjazd do uczelni niemieckiej Fachhochschule Münster oraz w trakcie studiów doktoranckich do uczelni Medizinische Hochschule Hannover.
Od 2017 r. prowadzę własną poradnię dietetyczną, w której pomagam otyłym pacjentom wrócić do prawidłowej masy ciała, poprawić stan zdrowia, a także polepszyć ogólną jakość i komfort codziennego życia. Nieodzownym elementem współpracy ze mną jest nauka takiego stylu życia i takich postaw żywieniowych, które wspierają zdrowie, zamiast je
rujnować, a następnie utrwalanie nowych nawyków, dzięki czemu praca, wysiłek oraz czas, który inwestuje pacjent w ten trudny proces nie idą na marne i nie obracają się w efekt jojo.

Na swoim koncie mam także liczne artykuły naukowe, które powstały w ramach moich studiów doktoranckich oraz różne współprace eksperckie, m.in. z Polskim Towarzystwem Dietetyki, Bankiem Żywności SOS, Stowarzyszeniem DietaNova, Polskim Stowarzyszeniem Dietetyków oraz współprace w programach edukacyjno – badawczych „Mądre żywienie, zdrowe pokolenie“, „Mały Dietetyk“, „Jeść lepiej – Żyć lepiej”.

Regularnie poszerzam swoje kompetencje i umiejętności oraz aktualizuję wiedzę biorąc udział w konferencjach naukowych, szkoleniach, czytając literaturę fachową, a przede wszystkim
poprzez doświadczenie i wpółpracę z pacjentem, w której jego dobro jest najważniejsze. Kieruję się holistycznym podejściem, indywidualnymi rozwiązaniami i wiedzą opartą na faktach, sprawdzoną rzetelnymi badaniami naukowymi.
Jeśli takie podejście do leczenia otyłości jest tym, czego szukasz, zajrzyj do zakładki Sklep i umów się na konsultację. Nie zwlekaj z zadbaniem o zdrowie. Czas płynie.

Potwierdzona wiedza i kompetencje

Koszyk