Wybiórczość pokarmowa

paulina mikulska, dietetyk, terapeuta karmienia łódź, warsztaty żywieniowe łódź, wybiórczość pokarmowa

CENNIK

Konsultacja 60 min. 290 zł
Zestaw 2 konsultacje + plan terapii wybiórczości 500 zł
Aby ustalić przyczynę wybiórczego jedzenia oraz plan pomocowy, przeprowadzam 2 spotkania. Każde trwa godzinę. W cenie jest plan terapii z zaleceniami w formie pdf.
Co zawiera cena, co dostajesz?
1. spotkanie 60 min. – rodzic przekazuje szereg materiałów dotyczących dziecka (co dokładnie należy przygotować podaję w mailu po umówieniu wizyty – im lepiej przygotujesz materiały, tym lepiej poznam Twoje dziecko i Wasze zmagania w obszarze jedzenia). Przeprowadzam szczegółowy wywiad dotyczący dziecka, rodziny i występujących trudności.
2. spotkanie 60 min. – wspólnie omawiamy moje wnioski
z analizy dostarczonych materiałów, ustalamy plan terapii na najbliższe tygodnie, daję konkretne wskazówki, które można od razu wprowadzać. Pokazuję rodzicowi, na co zwrócić uwagę, co można zrobic inaczej, by pomóc dziecku i rodzinie. Pacjent dostaje wsparcie i realną pomoc.
Główny nacisk kładę na omówienie trudności z jedzeniem od strony dietetycznej, daję wskazówki jak
w najłagodniejszy sposób polepszyć wartość odżywczą zjadanych przez dziecko posiłów, analizuję dane antropometryczne dziecka, czy się prawidłowo rozwija, omawiamy zasady podziału odpowiedzialności w żywieniu dzieci. W razie potrzeby informuję o konieczności rozszerzenia diagnostyki. Po wizycie rodzic dostaje zalecenia na maila w formie pdf.
Kolejne wizyty 50 min., 250 zł
Omawiamy co się zmieniło, co zostało zrobione, wprowadzone w życie rodziny, weryfikujemy zalecenia oraz planujemy kolejne.
Małymi krokami rozszerzamy tolerowane przez dziecko produkty, uczę rodziców responsywnego karmienia dzieci, złotej zasady podziału odpowiedzialności oraz dobrych, wartościowych posiłków. Terapią objęta jest cała rodzina, nie tylko dziecko przejawiające trudności/ zaburzenia w jedzeniu.
Kolejna wizyta odbywa się miesiąc po przekazaniu zaleceń.
 
WARSZTATY ŻYWIENIOWE/ OSWAJANIE JEDZENIA/ TERAPIA PRZEZ ZABAWĘ
Zajęcia indywidualne 50 min.
Karnet 5 spotkań 700 zł (w cenie wszystkie produkty)
Zajęcia indywidualne tylko po wcześniejszej konsultacji.

Dzieci z nasiloną wybiórczością pokarmową mogą wziąć również udział w dedykowanych im warsztatach Jedzeniowe oswajanki. Tempo zmian tematów jest wolniejsze, dostosowane do grupy, korzystamy więcej z zabawkowego jedzenia, a prawdziwe dzieci mogą dotykać przez rękawiczki.

Zajęcia grupowe 50 min.(grupa 10-12 dzieci)
Spotkanie próbne: 75 zł za 1 dziecko (w cenie wszystkie produkty)
Karnet 5 wejść 350 zł ważny 2 msc
Karnet 10 wejść 680 zł ważny 4 msc
Karnet na cały rok (wszystkie zajęcia) – 3300 zł

Spotkania odbywają się co tydzień i każde dotyczy innego zagadnienia związanego z jedzeniem. Warsztaty są praktyczne, angażujące i kreatywne. Podnoszą świadomość żywieniową dzieci, rozszerzają ilość akceptowanych przez nie produktów, pozytywnie wpływają na budowanie dobrych nawyków żywieniowych oraz dobrej relacji z jedzeniem, a przy tym są bardzo ciekawa i oryginalną formą spędzenia wolnego czasu.
Ruch, zabawa, kreatywność. Zero presji.

Zapisy: warsztaty@dietaodnowa.pl
 

Odchudzanie

paulina mikulska dietetyk łódź online otyłośc terapia karmienia

CENNIK

Pojedyncza konsultacja 50 min., 290 zł
Nastawiona na omówienie trudności/ potrzeby pacjenta.
Bez wywiadu żywieniowego do indywidualnej diety.
Konsultacja + dieta na 7 dni 500 zł
Szczegółowy wywiad medyczno-żywieniowy, ocena antropometryczna, omówienie trudności pacjenta, wyników laboratoryjnych istotnych pod względem żywieniowym + zestaw indywidualnie dobranych posiłków, dostosowanych do stanu zdrowia pacjenta oraz jego preferencji smakowych. Jadłospis służy redukcji masy ciała oraz poprawie stanu zdrowia pacjenta, polepszeniu wyników laboratoryjnych (poziomu cukru we krwi, poziomu choletsreolu, ciśnienia tętniczego itd.).
Pora oraz ilość posiłków na dzień ustalana jest indywidualnie.
Wizyty kontrolne 20 min., 150 zł
Omawiamy co się zmieniło, co zostało zrobione, wprowadzone w życie pacjenta, z czym są trudności. Weryfikujemy zalecenia, omawiamy nowe oraz nowy
jadłospis. Małymi krokami pacjent realizuje plan terapeutyczny, dzięki któremu poprawia swoje nawyki żywieniowe oraz stan zdrowia. Omawiamy zmiany w pomiarach antropometrycznych. Konsultacje kontrolne odbywają się co 3-4 tygodnie lub częściej, jesli pacjent tego potrzebuje. Cena nie zawiera indywidualnej diety.
Kolejna dieta 250 zł
Nowy jadłospis na 7 dni dla pacjenta po wizycie kontrolnej.
STAŁA WSPÓŁPRACA
Pakiet podstawowy – 3 miesiące współpracy 1350 zł  zawiera pierwszą konsultację diagnostyczną, 3 wizyty kontrolne oraz 3 indywidualne jadłospisy.
Pakiet PREMIUM – 6 miesięcy współpracy 2500 zł
zawiera pierwszą konsultację diagnostyczną, 6 wizyt kontrolnych oraz 6 indywidualnych jadłospisów.