Konsultacje online

Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy chcieliby skorzystać z usług dietetyka, ale nie mogą do niego dotrzeć osobiście lub wolą kontaktować się z zacisza domowego, Poradnia Dietetyczna Dieta odNowa oferuje swoje usługi również online. Udzielamy porad dietetycznych i prowadzimy konsultacje przez e-mail, Skype lub telefon. Taka forma współpracy jest równie wartościowa i owocna co bezpośredni kontakt z naszym specjalistą w gabinecie i umożliwia wprowadzenie dobrych zmian w swoim codziennym menu.

W ramach usług drogą internetową proponujemy również autorskie Diety Online.  Nasz specjalista żywieniowy układa dietę w oparciu o informacje uzyskane od Ciebie podczas konsultacji online. Pyta m.in. o to, co jadasz na co dzień, co lubisz, a czego nie lubisz jeść, jak wygląda Twój tryb życia, czy jesteś aktywny fizycznie, jaka jest Twoja historia zdrowotna, aktualne wyniki badań itp. Im dokładniej opiszesz aktualną sytuację, tym więcej dietetyk dowie się o Tobie i tym skuteczniejszy ułoży plan żywienia. Po spotkaniu należy zaczekać do 7 dni roboczych. W tym czasie dietetyk opracuje dla Ciebie Indywidualny Sezonowy Plan Żywieniowy, uwzględniający Twoje zapotrzebowanie na kalorie i składniki odżywcze, tryb życia, godziny pracy, preferencje smakowe, występujące schorzenia i alergie pokarmowe, możliwości czasowe, a nawet finansowe.

Diety Online

Jak skorzystać z Konsultacji i Diety Online?

Skontaktuj się z Poradnią Dietetyczną Dieta OdNowa telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy w celu ustalenia Twoich potrzeb i oczekiwań względem dietetyka.

Dokonaj wpłaty zgodnie z cennikiem usług online. Dane do przelewu otrzymasz po kontakcie z Poradnią. Opłatę należy uiścić maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania danych.

Ustal z Dietetykiem dogodny termin konsultacji.

Jeśli Dietetyk układa dla Ciebie dietę, czas oczekiwania na plan dietetyczny to ok. 7 dni roboczych. Po tym czasie, na wskazany przez Ciebie adres e-mail, dietetyk wysyła Twój Indywidualny Plan Żywieniowy wraz z listą zakupów.

PODZIEL SIĘ OPINIĄ

Jesteś zadowolony ze współpracy i efektów dietoterapii? Podziel się swoimi wrażeniami i opinią!

To dla nas ważne, dzięki nim rozwijamy się, motywujemy do dalszych działań i jesteśmy coraz lepsi dla naszych pacjentów! 😉